Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Çocuğumuzla ilgili yardım almak için başvurduk. Sorununuza göre bir psikolog dönüş yaptı, telefonda görüştü. Sadece tatil döneminde İstanbul’da olacağımızı belirttik. Sorunumuza göre uzun bir terapi süreci gerekli olduğunu söyledi. boşuna bizimle oyalanmayin bulunduğunuz ilde bir psikologla görüşün dedi. Telefonda yaklaşık yarım saat konuşup bana tavsiyelerde bulundu. Paradan daha kıymetli şeylerin olduğunu hatırlattı.iyi ki böyle insanlar var. Önceliği para olmayan böyle bir merkeze gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. .. keşke bulunduğumuz ilde olsalardı ve gönül rahatligiyla çocuğumu emanet edebilseydim.. iyi ki varsınız,hep var olun…

E.Ö.

Çocuk ve ergen terapisi, yetişkin bireysel terapisi, cinsel terapi ve çift terapisi konularında donanımlı ve deneyimli uzman kadrosuyla ve kurumsal yapısıyla memnun kalacağınız nitelikli bir klinik Psikohome, gönül rahatlığıyla ve güvenle tavsiye ederim.

Y.G.

İhtiyacım olan terapi sürecim için araştırma yaptığımda Psikohome ile tanıştım. Çeşitli alanlarda oluşturulmuş uzman psikolog kadrosuyla muhteşem alaka ve verim elde ettim. Çok teşekkür ederim.

S.Ş.

İlk gittiğim günden beri gerek güler yüzlülüğünüz gerek danışanlara gösterdiğiniz hassasiyet beni etkiledi çok memnun kaldım her şey için teşekkür ediyorum.

S.Ö.

Psikohome bana ve eşime çok iyi geldi tecrübelerinden dolayı teşekkür ediyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

S.Y.


Yorumunuzu Gönderin!

    Size nasıl yardımcı olabiliriz?